BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Akciğer Detoksu Kullanıcıları

AKCİĞER DETOKSU KULLANICILARI

Akciğer Detoksu özellikle sigara içenler tarafından tercih edilen son dönemlerin oldukça popüler bir ürünü olmuştur.Doğal içeriğiyle detoks karışımını evde hazırlamakta güçlük çekenler için Akciğer Detoksu önemli bir yardımcı olmuştur. İnsan sağlığına destekleyici olarak bitkisel içerikli tercihler kimyasal ürünlere oranla  uzmanlar tarafından daha çok tavsiye edilmektedir. İnsanlığın ihtiyacı olan desteği doğadan bulabileceği görüşü her geçen gün daha da benimsenmektedir.

AKCİĞER DETOKSU FAYDALARI

Sigara içmek ciğerlerin üzerinde katran ve çeşitli zararlı maddelerin birikmesine sebep olur. Bu kimyasallar zamanla damar tıkanıklığı, bronşların tıkanması, nefes darlığı, cilt lekeleri ve cinsel problemlere sebep olmaktadır. Günümüzde kansere yakalanan hasta sayısı da sigara kullanımıyla birlikte daha da hızla artmaktadır. Akciğer Detoksu özellikle sigaranın verdiği bu zararlara karşı yardımcı olabilmek üzere geliştirilmiş bir formüle sahiptir.

AKCİĞER DETOKSU İÇERİĞİ

Akciğer Detoksu içeriğinde akciğerler için faydalı olduğu bilinen bitkilerin özlerini bulundurmaktadır. Siyah havuç özü havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan içermektedir. Zencefil de yüksek antioksidan özelliğiyle bilinmektedir. Ekinezya balgamın daha çabuk sökülmesini sağlamasıyla bilinmektedir. Dağ Nanesi ise solunum yolunda bulunan düz kasların gevşemesini sağlayarak daha rahat nefes almaya yardımcı olabilir. Kekik Otu iltihap ve tıkanıkları giderici etkisiyle bilinmektedir. Meyan Kökü öksürüğü kesebilir. Tüm bu bitkileri barındırarak hazırlanmış özel formülüyle Akciğer Detoksu sigara etkilerinden kurtulmada destek sağlayabilir.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?