BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Akciğer Detoksu Faydaları

AKCİĞER DETOKSU FAYDALARI

Sigara içmek ciğerlerinize onarılması güç zararlar vermektedir. Nefes almakta yaşanan güçlükler, damar tıkanıklıkları, tıkanan bronşlar, cinsel problemler sigaranın ilerleyen dönemlerdeki etkileri olarak ortaya çıkmakta ve insanların yaşam kalitesini oldukça etkilemektedir. Akciğer Detoksu kullanmak akciğerlerinizi temizlemenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda detoks yaptığınız süre boyunca nefes egzersizleriyle süreci desteklemeniz akciğerlerinizi temizlemenizde en etkili yöntemlerden olabilir.

AKCİĞER DETOKSU İÇERİĞİ

Akciğer Detoksu içeriğinde siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi,kekik otu, meyan kökü bulunduran doğal ve bitkisel bir karışımdır. Bu karışım antioksidan özelliği taşımaktadır. Antioksidan özelliğiyle vücuttaki toksinlerin atılmasına, yenilenme sürecine destekleyici olabilir. İçeriğindeki dağ nanesi de nefes almakta güçlük çekenlere yardımcı olabilir, solunum yolundaki düz kasları gevşeterek daha rahat nefes almaya yardımcı olabilir. Bu doğal bileşim aynı zamanda öksürüğü kesmeye, balgam söktürmeye, iltihap ve tıkanıklıkları gideremeye yardımcı olabilir.

AKCİĞER DETOKSU KULLANIMI

Akciğer Detoksu bitkisel karışımı pratik kullanım için hazırlanmıştır. Her seansı ayrı ayrı paketlenmiş olan Akciğer Detoksu günde 1 seans şeklinde uygulanmalıdır. 1 kutudan 15 adet Akciğer Detoksu çıkmaktadır. Her gün özellikle güne başlarken 1 bardak ılık suya karıştırdığınız Akciğer Detoksu tüketmeniz ilerleyen dönemlerde olumlu etkilerle karşılaşmanızda yardımcı olabilir. Detoks kullanımı vücudunuza zindelik ve rahatlık veremeye yardımcı olabilir. Bu sayede kendinizi daha iyi hissetme ihtimaliniz vardır.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?