BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Akciğer Detoksu Etkileri

AKCİĞER DETOKSU ETKİLERİ

Akciğer Detoksu sigaranın akciğerlerde yarattığı olumsuz etkileri gidermeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.İçeriğinde siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu, meyan kökü bulunan Akciğer Detoksu başta akciğerlerde zamanla biriken katran olmak üzere akciğerlere zarar veren maddelerin temizlenmesini amaçlayarak üretilmiştir.İçeriğindeki  Siyah havuç özü turuncu havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan içerir.Antioksidanlar vücudun toksinlerden temizlenmesini sağlar. Akciğer Detoksu formülünde bulunan Zencefil ve Ekinezya da antioksidan olarak bilinmekte ve balgam söktürücü özelliği olan bitkilerdir. Akciğer Detoksu içeriğindeki dağ nanesi solunum yolundaki düz kasları gevşeterek daha rahat nefes almaya yardımcı olabilir.

AKCİĞER DETOKSU KULLANMAK

Akciğerleriniz sigarayı bıraksanız dahi çok uzun bir yenilenme ve temizlenme sürecine ihtiyaç duyar. Akciğerlerin tam performansla çalışabilmesi neredeyse yıllar almaktadır. Hatta bazı durumlarda sigara içmek akciğerlere kalıcı hasarlar da bırakmaktadır. Akciğer Detoksunun formüle edilmesindeki maksat hazırlanma süreci zaman alan detoksunuzu pratik bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktır.

AKCİĞER DETOKSU KULLANANLAR

Sigara içmek günümüzde pek çok insanın sağlığını tehdit eden ve vazgeçilmesi en güç olan alışkanlıklardan biridir. Sigaranın akciğerlerde yarattığı etkileri engellemek ve hafifletmek maksadıyla sağlıklı ürünler arayışında olanların en popüler tercihlerinden olan Akciğer Detoksu kullanımı pratikleştirilmiş kişisel detokstur. Sizler de Akciğer Detoksuyla akciğerlerinizin aldığı hasarı hafifletmek istiyorsanız siparişiniz hemen internet sitemiz üzerinden oluşturup en uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?