BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Akciğer Detoksu

AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Sigara içmek akciğerlerde katran başta olmak üzere çeşitli zararlı maddelerin birikmesine sebep olur. İlerleyen dönemlerde damar tıkanıklığı, bronşların tıkanması, nefes darlığı, cilt lekeleri ve çeşitli cinsel sorunlara yol açmaktadır. Akciğer Detoksu doğal ürünlerden oluşan içeriğiyle sigaranın zararlı etkilerini temizlemeye yardımcı olabilecek bir üründür. Akciğer Detoksu sigaranın yarattığı çeşitli problemleri engellemeye yardımcı olmak, sigaranın etkilerini azaltmaya yardımcı olmak maksadıyla geliştirilmiştir. Formülünde siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu, meyan kökü bulunmaktadır. Siyah havuç özü turuncu havucun sahip olduğundan 50 kat daha fazla antioksidan içerir. Ekinezya ve zencefil antioksidan etkisi olan ve balgam söktürücü özelliği bulunan bitkilerdir. Dağ nanesi sayesinde solunum yolundaki düz kasları gevşer ve daha rahat nefes alınabilir.

 AKCİĞER DETOKSU NASIL KULLANILIR?

Akciğer Detoksu’nda 1 set içerinde 15 adet sıvı detoks bulunur. Her gün özellikle sabah saatlerinde güne henüz yeni başlarken tüketilmesi önerilmektedir. 1 adet sıvı detoksu 1 bardak ılık suya ekleyin ve iyice karıştırıp için. Detoksu her gün kullanmak ilk günden itibaren sonuçları gözlemlemenizi sağlayabilir.

AKCİĞER DETOKSU KULLANICILARI NE DİYOR?

Akciğer Detoksu sigara kullanıcıları tarafından çok tercih edilen kısa sürede oldukça büyük bir popülerlik kazanan bir üründür. Doğal olarak hazırlanabilecek ürünlerin pratik olarak bir araya gelmiş hali olan Akciğer Detoksu kullanıcıları ilk günden itibaren balgam söktürme etkisini hissetmeye başladıklarını bildirmişlerdir. Sizler de sigaranın yarattığı olumsuz etkileri vücudunuzda hissediyor fakat sigarayı bırakmakta zorlanıyorsanız en azından Akciğer Detoksunun akciğer temizleyici olabilecek etkisi sayesinde sigaranın verdiği zararları telafi etmeye yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Sizlere özel fiyatlarla hazırlanan kampanyalardan yararlanarak hemen internet sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?